Mbyllen ndeshjet e Europa League, supersfida Leicester-Napoli dhuron spektakël por jo fitues. Ja të gjitha rezultatet

Photo:AFP

Kanë përfunduar ndeshjet e dyta të orës 21:00 në Europa League.

Sfida që spikati ishte ajo mes Leicester dhe Napolit e cila u mbyll 2-2, edhe pse anglezët ishin në avantazhin e dyfishtë italianët nuk u dorëzuan.

LEXO EDHE  Futbolli në zi, ndërron jetë ish-trajneri legjendar skocez

Në ndeshjet e tjera, Monaco fitoi me Sturm 1-0, Frankufrt-Fenerbache 1-1, PSV-Real Socideda 2-2, Rangers-Lyon 0-2,