VIDEO/ “Silurë” e Henderson, Liverpool përmbys sërish Milanin

Liverpool rikthehet fuqishem ndaj Milanit dhe duket sikur kjo ndeshje nuk ka fund me emocione. Pasi Salah barazoi Milanin ne fillim te pjeses se dyte, ka ardhur silura e Jordan Henderson nga jashte zone duke mposhtur Maignan.

LEXO EDHE  Deputetja e PS nuk ndihet mirë në seancën plenare, ambulanca mbërrin në Kuvend

Nje goditje e menjehershme dhe fluturimthi.