Hoqi dhëmbët e pjekurisë, ylli i televizionit tregon problemet që i shkaktoi: Ka 18 muaj që nuk ndjej asgjë

Instagram post

Ylli i “Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, ka zbuluar së fundmi se për 18 muaj nuk e ka ndjerë fytyrën e saj për shkak të një operacioni urgjent që iu desh të bënte.

Që kur hoqi të katër dhëmbët e pjekurisë, ana e majtë e buzës së poshtme dhe një pjesë e nofullës së saj kanë humbur ndjeshmërinë, shkruan “The Sun”.

“Unë nuk mund të ndiej asgjë! Mpirja është bërë në anën e dhëmbit që doli shumë lehtë. Unë kam bërë skanime dhe nga to rezultoi se nervi nuk ishte dëmtuar, kështu që ata mendojnë se ndjesia mund të kthehet. Por kanë kaluar mbi 18 muaj tani, kështu që nuk jam e sigurt për këtë. Është e çuditshme, por mësohesh me këtë ndjesi”– tha Amanda.

LEXO EDHE  “30 mijë $ bileta”/ Prezantuesja e njohur tregon pjatën në Met Gala, dy pomodorini me pak misër dhe kastravec

Holden gjithashtu vuan nga “TMJ”, një gjendje që e bën atë të tendosë pa vetëdije një muskul në qafën e saj. Kjo shkakton dhimbje koke të paktën një herë në javë dhe është diçka me të cilën ylli po mëson të jetojë.