Aksident në Tiranë, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur mbasditen e sotme pranë 9-të katësheve në Tiranë.

Raportohet se një person ka mbetur i plagosur dhe është nisur me urgjencë për në spital.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e aksidentit pasi shkaqet, rrethanat dhe identiteti janë ende të panjohura.

LEXO EDHE  Mbeti i bllokuar dje në minierën në Bulqizë, ende asnjë gjurmë nga minatori