Sindi Loci: Arjan Konomi dhe Bora Zemani më nënqeshnin kur flisja, më ulej vlera si femër

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, e ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, akuzoi opinionistin Arjan Konomi dhe moderatoren Bora Zemani se e nënqeshnin kur ajo fliste.

“Unë sulmohesha nga opinionisti gjatë gjithë kohës dhe më ulej vlera ime si femër. 

Ka pasur raste kur unë flisja për tema të ndryshme dhe opinionisti me prezantuesen nënqeshnin dhe këto pjesë janë prerë gjithmonë. E atë takimin me Arjanin, përballjen e nxorrën sikur e kërkova unë, por nuk e kërkova unë. Ai ka këmbëngulur të bëhej pasi ndihej shumë keq që më kishte thënë ca fjalë dhe publiku e vuri para përgjegjësisë”.

LEXO EDHE:

Sindi plas “bombën”: Olsa pushohej nga puna nëse unë nuk i kthehesha në emision, më ka lutur

LEXO EDHE  Ndërron jetë aktorja e njohur