Eduardi i “Për’puthen” kapet “mat” në momente intime me një vajzë misterioze (Video)

Foto marrë nga "Instagram"

“Për’Puthen” ka filluar sezonin e tretë ku është bërë edhe prezantimi i djemve dhe vajzave që do të jenë pjesë e kastit.

Një nder konkurrentët meshkuj i cili ka tërhequr shumë vëmendjen është Eduard Kuçi, i cili ka lënë Zvicrën që të jetë pjesë e programit. Ai është një tip shumë flirtues dhe ka grumbulluar shumë fansa menjëherë.

Kryefjala ka siguruar një video të Edit në një nga klubet e Tiranës, ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajze. Vajza është me kurriz dhe nuk shihet qartë nëse është ndonjëra nga konkurrentet, apo dikush tjetër por dyshja shihen shumë të afërt gati duke u puthur.

LEXO EDHE  Publikohet traileri i serialit ‘H.O.T’, zbulohet në cilin ekran do e shohim (Video)

Një ndër rregullat kryesore të programit është që konkurrentët nuk duhet të kenë lidhje jashtë, as me njëri-tjetrin, e as me ndonjë tjetër. Në rast se shkelet rregulli ata penalizohen me përjashtim nga “Për’puthen”.