Champions/ Formacionet zyrtare të Young Boys-Manchester United, Ronaldo udhëheq sulmin e “Djajve”

Marca.com

Pas debutimit si titullar në kampionat, do të vijë edhe ai jnë Champions League për Cristiano Ronaldo-n në avanturën e tij të dytë me Manchester United.

Portugezi, në fakt, do të udhëheqë sulmin e klubi anglez në sfidën e pasdites së sotme (ora 18:45) kundër zviceranëve të Young Boys.

LEXO EDHE  Daja me ndryshime, Brdariç pa mungesa. Ja formacionet e mundshme të Partizanit dhe Vllaznisë

Mbrapa krahëve të numrit shtatë do të jenë Sancho, Bruno Fernandes dhe Van de Beek.

Formacionet zyrtare: