Fjoralba Ponari rrëzohet gjatë xhirimeve të emisionit (VIDEO)

Marrë nga "Instagram"

Moderatorja Fjoralba Ponari, e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ajo ka treguar disa detaje nga emisioni i saj “Më thuaj një dëshirë”. Fjoralba tregoi se këtë sezon të dytë ka shumë risi dhe histori mjaft emocionuese.

Fatma Haxhialiu ka zbuluar se ka patur edhe momente të sikletshme gjatë xhirimeve. Një ndër ta ka qenë edhe rrëzimi i Fjoralbës. Ajo ka qenë duke xhiruar një pjesë ku duhej të aktronte si Jasmin, tek Aladini dhe duke ecur me “tapetin magjik” është rrëzuar.

LEXO EDHE  I gjejnë në banesë “drogë për përdhunim”, arrestohet motra e Ornella Mutit

“Fatmirësisht nuk u vrava shumë, vetëm pak të gjuri. Por siç e shihni unë i marr me shumë sportivitet, si të mirat si pak më të mirat nga ky projekt. Por fatmirësisht nuk u lëndova dhe siç e shihni edhe partneri im në xhirime mu ofrua për ndihmë. I vumë një fashë të vogël gjurit dhe vazhduam xhirimet”, tha Fjoralba.

Momenti shfaqet në minutën 44:10.