I martuar prej kohësh, reperi shqiptar publikon fotot e para si dhëndër

Marrë nga "Instagram"

Reperi Buta ka qenë gjithmonë i rezervuar për sa i përket jetës së tij private. Ajo që dihet tashmë është se reperi i ka dhënë fund beqarisë prej disa vitesh.

Reperi pati bëri publike se ishte në një lidhje me një vajzë por lajmi se ishin martuar, të cilin e konfirmoi gjatë një interviste pak kohë më parë për televizionin T7, ishte një surprizë për adhuruesit e tij.

LEXO EDHE  Njihuni me konkurentin më të ri në Për’puthen, stomatologun nga Turqia me theks vlonjat

Mirëpo, vetëm tani pas kaq kohësh, ai ka vendosur të ndajë dhe disa foto nga martesa. Krahas imazheve ku shihen të veshur si nuse dhe dhëndër, Buta ka zbuluar dhe identitetin e vajzës që i ka vjedhur zemrën.

“Partnerja ime në krim”, shkruan ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buta (@bashbuta)