A ke bërë operacion plastik buzët? Robert Berisha: Jam bërë synet 35 vite më parë

Marrë nga "Instagram"

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha, ka realizuar së fundmi një mini-interviste me ndjekësit në rrjetet sociale.

“A ke bërë dhe ti operacion plastik buzët?” – e pyet një ndjekës.

Teksa e mohoi se ka bërë buzët, këngëtari tha se i vetmi operacion që ka bërë është syneti dhe kjo ka ndodhur 35 vite më parë.

LEXO EDHE  I gjejnë në banesë “drogë për përdhunim”, arrestohet motra e Ornella Mutit

“I vetmi operacion që kam bërë, është synet para 35 viteve”- u përgjigj Robert Berisha, duke hedhur poshtë çdo aludim.