Njihuni me vajzën e re në “Për’puthen” që ‘ndezi gjakrat’ në studio mes djemve

Shkëputur nga emisioni Përputhen

Konkurrentja e re e “Për’puthen” është Alvisa Qarri. Ajo ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë por i pëlqen së tepërmi të merret me sport.

Alvisa është konkurrentja e re në ‘Për’Puthen’ që njëkohësisht plotëson pesëshen e vajzave që janë në këtë emision për të gjetur partnerin e tyre të ëndrrave.

LEXO EDHE  "La Casa de Papel" nxjerr trailer-in përmbyllës të serialit (Video)

Alvisa, 25 vjeç, është nga Vlora dhe aktualisht menaxhon biznesin e saj dhe që në hyrje të saj ja arriti ‘të ndezë gjakrat’ në studio mes djemve.