E trishtë! Missi shqiptar humb brenda javës xhaxhanë, hallën dhe djalin e xhaxhait

Marrë nga "Instagram"

Ish “Miss Kosova”, aktorja e njohur e serialeve dhe filmave turk, ka pasur një javë të zezë. Arbnora, gjatë këtyre ditëve ka humbur tre persona të afërm, me të cilët ishte shumë e lidhur.

Aktorja Arbnora Ademaj, gjatë këtyre ditëve me dhimbje të thellë ka lajmëruar që ka humbur hallën dhe xhaxhain e saj.

LEXO EDHE  Modelja zbulon dhuratën që do i bëjë të dashurit: Do i çoj në krevat një vajzë, e di që i pëlqen treshe

Ndërkohë, mbrëmë aktorja bëri të ditur që ka humbur edhe Astrit Ademajn, të cilin e kishte djalë xhaxhai. Ai u vra në Pejë.