E tallën se kishte vendosur paruke, reagon Arjan Konomi: Shqiptarët harruan Covid-in dhe qeverinë

Shkëputur nga emisioni Përputhen

Sezoni i tretë i “Për’puthen” filloi me 6 Shtator, por përveç konkurrentëve vëmendjen më të madhe e tërhoqi Arjan Konomi me modelin e ri të flokëve.

Komentet negative dhe ironitë nuk munguan kundrejt opinionistit të programit. Një reagim erdhi dhe nga ish-konkurretja e Për’puthen, Sindi Loci, e cila “talli” Arjanin në llogarinë e saj në Instagram.

Puntatën e djeshme Arjan Konomi vendosi të bënte një reagim.

LEXO EDHE  Njihuni me konkurentin më të ri në Për’puthen, stomatologun nga Turqia me theks vlonjat

“Sa bukur i ke flokët Arjan”,– i tha Bora.

“Po pra, gjithë Shqipëria u mor me flokët e mia, harruan Covid-in, qeverinë dhe kujtonin se kisha paruke, nuk kam paruke. Kam disa berber dhe 5 vajza të grimit që merren me stilin e flokëve të mia, nejse nuk e kisha shumë mendjen te komentet, pavarësisht se më bënin për të qeshur…”,-u përgjigj Arjani.