Përfshihet nga flakët apartamenti, ja ç´thotë Policia (VIDEO)

Një apartament, nëkatin e 4-rt të një pallati në lagjen “24 Maji” në Vlorë është përfshirë nga flakët pasditen e së enjtes.

Policia bën të ditur se banesa e djegur i përket shtetasit L. T.

Fatmirësisht nga flakët nuk ka asnjë të lënduar vetëm dëme materiale.

“Sot, rreth orës 18:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, është përfshirë nga flakët banesa e shtetasit L. T, në katin e 4-të, të një pallati, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

LEXO EDHE  Aksident në punë, plagoset rëndë punëtori

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe shërbimi zjarrfikës”, thuhet në njoftimin e policisë.