Arian Gushi dhe partnerja e tij blejnë shtëpi në Durrës (Foto)

Familja Agushi është bërë tashmë me një shtëpi të re, por jo në Prishtinë apo Preshevë ku çifti kalojnë pjesën më të madhe të kohës.

Reperi Arian Agushi ka vendosur që të investojë në një shtëpi në bregdetin shqiptar, konkretisht në Spille, Durrës.

LEXO EDHE  Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës, Mikela: Do një natë njërën, një natë tjetrën

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë reperi dhe Ermira përmes postimeve në rrjete sociale.

No description available.