Kanceri i mori jetën këngëtares së famshme, ish i dashuri zbulon detajet: Donte të bëhej nënë para se të vd*ste

Këngëtarja Sarah Harding u nda nga jeta të dielën pas një beteje 1-vjeçare me kancerin e gjirit në moshën 39-vjeçare.

Ish i dashuri i Sarah Harding, Chad Johnson, ka zbuluar se këngëtarja e “Girls Aloud” ëndërronte të bëhej nënë para se të ndërronte jetë. Ai tha gjatë një interviste se Sarah i donte shumë fëmijët dhe se “do të kishte qenë një nënë e mahnitshme”.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi

“Sarah donte të ishte nënë por kurrë nuk e arriti këtë. Kjo më trishton shumë.“, tha ai për The Sun.

Ylli i famshëm zbuloi se kimioterapia “vrau” çdo shpresë të saj për t’u bërë nënë.