E rëndë/ Ishin infektuar nga Covid, humbasin jetën vjehrri dhe nusja! Emrat (Foto)

Dy persona të së njëjtës familje kanë humbur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Një grua dhe vjehrri i saj nga Fshati Turjakë i Malishevës kanë humbur jetën si pasojë e infektimit nga koronavirusi.

Lajmi është dhënë nga mediat lokale në Malishevë. Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë shënuar 28 raste të vdekjes.

LEXO EDHE  “Gjeta thesarin e San Mamilianos, e ndava me priftin”, David Pecorelli flet për arin e zbuluar

Nga fillimi i pandemisë në Kosovë janë shënuar 2,685 raste të vdekjeve nga koronavirusi. Kujtojmë mbrëmë në Gjilan si pasojë e infektimit me koronavirus, kanë humbur jetën nënë e bir.