Camila Cabello flet për ditët e errëta kur vuante nga ankthi: Kisha nevojë për ndihmë

Getty Images

Ylli i popit Camila Cabello rrëfeu së fundmi se ka vuajtur nga problemet e ankthit për shkak të punës pa ndërprerje. Ajo tregoi se si terapia gjatë izolimit nga pandemia e ndihmoi ta kapërcejë atë.

“Përpara mbylljes, isha keq. Po jetoja me një sasi shumë të madhe ankthi. Ishte shumë dhe nuk isha stabël. Ndjehesha sikur vrapoja me një këmbë të thyer, nuk po e dëgjoja trupin tim çfarë ndjente. Unë vazhdoja t’i thoja vetes se gjithçka ishte mire, kur ajo që duhej të bëja ishte të thosha: ‘Si ndihem në të vërtetë? Më duhej t’i jepja leje vetes për të kërkuar ndihmë – sepse kisha nevojë për ndihmë. Kisha nevojë për terapi. Pandemia më dha atë pauzë si për të më thënë: Le të mos vazhdojmë të vrapojmë në këtë këmbë të thyer, le ta rregullojmë këtë”- tha Camila për Page Six.

Gjatë intervistës, ajo gjithashtu i bëri një dedikim të veçantë të dashurit të saj Shawn Mendes, dhe tha se ajo ka është mbështetur tek këngëtari në kohët e saj më të errëta.

LEXO EDHE  ‘Nuk po të flas si shoqe’/ Horoskopi fut në ‘sherr’ Rudinën dhe Merin

Shawn ka qenë kaq mbështetës. Ai është dikush që unë mendoj se mund t’i besoj vërtet.”- tha ajo.