Shqipëri-Hungari/ Kuqezinjtë nuk u besojnë syve, Kumbulla bën gafën e rëndë para portës (VIDEO)

Po luhen minutat e fundit të pjesës së parë mes Shqipërisë dhe Hungarisë. Kuqezinjtë shfaqen më kërkues në fushën e lojës teksa kanë krijuar disa raste shënimi.

Ai më flagranti i përket minutës së 32-të me protagonist Marash Kumbullën. Mbrojtësi kuqezi bën më të vështirën shumë pranë vijës fatale, duke e dërguar topin jashtë kuadratit!

LEXO EDHE  Pele rikthehet në terapi intensive, vajza siguron për gjendjen e tij