“Kryej marrëdhënie sek*uale me njerkën time, kam filluar të ndjej për të”, 32-vjeçari kërkon ndihmë

Një rrëfim i rrallë ka ardhur në postën e “Dear Diedre” në “The Sun”. Një 32-vjeçar ka rrëfyer se ka një lidhje seksuale me njerkën e tij, ndërsa kjo sjellje është e njëjta që babai i tij ka pasur në rini. Ai shkruan: Babai im ka shkuar me shumë femra. Për këtë ai u nda me nënën time, kur unë isha vetëm 12-vjeç. Tani shqetësohem se dhe unë po bëhem si ai, pasi shkova në shtrat me gruan e tij, njerkën time. Ajo është 35-vjeç, unë 32, ndërsa babai im 56. Ai është mjeshtër në flirtim dhe kurrë nuk dështonte të merrte atë që donte në një femër.

Në fillim ata ishin të lumtur, por pas 2 vitesh ai nisi zakonin. Një fundjavë, shkova të merrja biçikletën tek shtëpia e babait, duke menduar se nuk ka njeri, pasi ai më tha se ishte në një fundjavë romantike me gruan e tij. Kur shkova ajo ishte me nerva dhe kur e pyeta pse nuk është me babanë, më tha se ai ishte me shokët.

Më ftoi për drekë dhe pranova. Ajo më tregoi se nuk shkonte mirë me babanë tim, dhe se i pëlqeja unë. E di që ajo që bëra nuk më falet, por e dija që dhe babai im e tradhton atë. Në një moment, pa kuptuar, pashë veten duke e tërhequr atë pas vetes dhe e putha. Edhe ajo më puthi duke vazhduar gjatë kështu, derisa kryem marrëdhënie seksuale.

LEXO EDHE  Aleatët e Navalny thirrje rusëve të mos votojnë Putin në zgjedhjet e kësaj jave

Që atëherë po mundohemi që të mbajmë distancë por sa herë kemi tentuar që të sqarohemi, kemi përfunduar po tek seksi. Nuk i rezistojmë njëri- tjetrit, por problem është se po ndjej për të.

Tja thëm babait që e dua gruan e tij, apo të vazhdoj në këtë formë?

Diedre përgjigjet: “Me pak fjalë; largohu! Po luan një lojë të rrezikshme, për ty dhe babanë tënd. Nuk justifikohet fakti që ai e tradhton, me këtë që po bën. Njerka jote duhet të fokusohet në të mirën e saj. Leje atë të vendosë vetë”