FOTO/ Shqipëria fitoi ndaj Hungarisë, ja urimi që bën Rama

Rama gjatë fjalës në Asamblenë e PS

Shqipëria fitoi sot në “Elbasan Arena”, ndaj Hungarisë me rezultatin 1-0. P♪7rkohësisht kuqezinjtë renditen të 2-ët në Grupin I me 9 pikë pas 5 takimeve të luajtura.

Goli për kuqezinjtë u realizua nga Armando Broja. Për këtë fitore, ka reaguar dhe kryeministri Edi Rama, i cili nuk nuk ka zgjedhur një urim me fjalë, por ka publikuar në rrjet një foto me renditjen e përfaqësueses në tabelën e klasifikimit.

LEXO EDHE  Rakipi: SHBA s´ka ndonjë rol në Shqipëri, Berisha nuk është i vetmi që...