E rëndë! Vjehrra tenton të helmojë nusen në ditën e dasmës

Kur bëhet fjalë për dasmat, të gjithë shpresojnë se një ditë kaq e veçantë do të kalojë pa probleme, por ndodh që diçka të dalë jashtë parashikimeve dhe pritshmërive. Ndoshta një shoqëruese e nuses ose dhëndri do të heqë dorë papritur nga ceremonia ose ndonjë mysafir mund të dehet gjatë gostisë dhe të krijojë skena të pahijshme.

Por rasti i publikuar nga mediat britanike, është komplet ndryshe dhe i pazakontë, pasi një vjehrrë tenton të helmojë nusen në ditën e saj të dasmës. Gruaja e quajtur Callie, tregoi se gjithçka dukej mirë por një porosi e paplanifikuar nga një pastiçeri i doli para dhe ndryshoi gjithçka.

LEXO EDHE  15-vjeçari ‘monstër’ vret prindërit dhe motrën e vogël

Nëna e dhëndrit tha se ajo kishte porositur kek për dasmë për t’u siguruar se do të kishte ëmbëlsira për të gjithë.

Callie, tregon se si dhëndri e vuri re kokosin mbi tortë dhe i bërtiti të ëmës: “Mami ti e di se ajo është alergjike”. Video është publikuar në rrjetet sociale dhe ka marrë mijëra klikime dhe reagime.