Marina Fara publikon foton intime me partnerin misterioz pas ndarjes nga biznesmeni shkodran

Marrë nga "Instagram"

Vajza e Eli Farës, Marina, ishte në lidhje me biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa. Udhëtimet në Dubai, fotot së bashku, dhuratat e shtrenjta nuk munguan gjatë gjithë asaj kohe. Dyshja ishin fejuar dhe po planifikonin martesën, por paritur, diçka ndodhi mes tyre dhe i dhanë fund lidhjes.

LEXO EDHE  Foto që bëri xhiron e botës, Kim Kardashian zbulon se çfarë i tha Kendall Jenner në “Met Gala 2021”

Pas ndarjes, Marina është bërë shumë aktive në rrjete sociale dhe madje së fundmi ka publikuar partnerin e saj të ri, por identitetin e tij e ka mbajtur sekret. Ajo ka publikuar foto duke shkëmbyer puthje në buzë me djalin misterioz.