Ka qenë e fejuar? Fifi flet për jetën personale

Marrë nga "Instagram"

Artistja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, u ka kushtuar pak kohë ndjekësve të saj në Instagram, të cilët i bënë pyetje nga më të ndryshmet në lidhje me jetën private. Së fundmi, një ndjekëse e ka pyetur artisten nëse janë të vërteta thashethemet se ajo ka qenë e fejuar.

LEXO EDHE  Ndërron jetë aktorja e njohur

Zot i madh! JO! Deri më sot jam tregu shumë transparente dhe me pas qenë do e kisha than për këtë më besoni… po e theksoj s’kam qenë dhe s’është në horizont ajo ngjarje iherë”, u përgjigj Fifi, duke i sqaruar një herë e mirë të gjithë.