Është ndarë nga i dashuri? Sindi zbulon çfarë ka ndodhur (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Sindi Loci, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, deklaroi pas daljes nga programi se ka gjetur dashurinë. Ajo e ka mbajtur të fshehtë identitetin e djalit që i ka vjedhur zemrën duke u shprehur se do ta jetojë në privatësi romancën.

Prej disa ditësh ajo po përflitet se është ndarë nga i dashuri. Shkak janë bërë postimet e Sindit në Instastory, ku tregoi se ndihet e zhgënjyer.  Mirëpo, e vërteta qenka ndryshe dhe zhgënjimet e Sindit lidhen me shoqërinë. Këtë e ka zbuluar vetë ajo në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instastory.

LEXO EDHE  Iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike, modelja do padisë mjekët: Më kanë shpërfytyruar brutalisht

“Unë dhe partneri im jemi duke shijuar çdo moment që kemi mundësi me njëri-tjetrin. Storyt që kam shpërndarë këto ditë nuk kanë aspak lidhje me lidhjen time dashurore. Storyt që i kam bërë tag mamasë sime lidhet me shoqërinë!”– shkruan ajo.