Transferta ndaj Polonisë, ja sa kuotohet fitorja e Shqipërisë

Kombetarja e Shqiperise, Foto nga FSHF.org

Janë zbardhur edhe koeficientet e sfidës Poloni-Shqipëri, që do të luhet sot në Varshavë me start në orën 20:45.

Kombëtarja polake është dukshëm favorite në letër përballë kuqezinjve tanë, pasi fitorja e tyre kuotohet vetëm 1.50.

LEXO EDHE  Karton i kuq dhe 11-metërsh për skuadrën vendase, Enea Jorgji protagonist me gjykimin në Europë

Ndërsa triumfi kuqezi kuotohet 6.50, barazimi 4.20 dhe këto koeficiente tregojnë se Shqipëria duhet të japë veçse maksimumin përballë polakëve.