Sindi Loci ngre dyshimet se është ndarë nga i dashuri (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, ka ngritur së fundmi dyshimet se i ka dhënë fund lidhjes me mashkullin misterioz, i cili i “vodhi zemrën” pas daljes nga emisioni.

Sindi publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa thënie, me anë të të cilave shprehte zhgënjimin që kishte përjetuar nga një person, si dhe nevojën e një përqafimi.

Njerëzit gjejnë kohë për ata që duan të gjejnë. Njerëzit u shkruajnë dhe u përgjigjen atyre që duan t’u flasin. Mos i besoni kurrë dikujt që thotë se ka qenë tepër i zënë. Nëse do të dëshironin të ishin aty, do të ishin me patjetër”, shkruhet në thënien e parë.

LEXO EDHE  Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina të lidhur? Antonela i nxjerr zbuluar (FOTO)

Ndërsa në të dytën, shkruhet: “Për arsye personale, kam nevojë për një përqafim”.