Pamje të rënda /Një burrë rreh brutalisht tri vajza në Prishtinë

Një burrë ka sulmuar tri vajza në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtinë.

Një video nga momenti kur janë sulmuar tri vajzat është është publikuar nga “Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë” në Facebook.

LEXO EDHE  Furtunë korrupsioni në Bankën Botërore dhe FMN

Ende nuk dihet shkaku që burri sulmoi tri vajzat me një mjet, ku në video shihet teksa i godet ato.

Policia e Kosovës ende nuk e kanë konfirmuar rastin.