Naomi Campbell: Karriera “më la pa martuar”

GETTY IMAGES/ Amber Hawkins

Naomi Campbell është një prej supermodeleve më të suksesshme në botë, por asaj i është dashur të bëjë sakrifica për të mbërritur këtu. Duke vënë profesionin në plan të parë, Naomi nuk u martua kurrë.

“Sakrifica e vërtetë është gjetja e një shpirti binjak që të kupton. Unë jam e fortë, por gjithashtu jam e ndjeshme. E di që në marrëdhënie, më duhet të bëj kompromise,” është shprehur së fundi.

Modelja ka pasur disa lidhje publike, por asnjëra nuk përfundoi në kurorëzim. Në vitin 1993, ajo u fejua për pak kohë me basistin e U2, Adam Clayton. Më pas, u fejua me Flavio Briatore, një biznesmen italian, me të cilin u nda në 2002-shin, pas katër vitesh lidhje. Naomi ka qenë gjithashtu e lidhur me Leonardo DiCaprio, Usher dhe Robert DeNiro në të kaluarën, si dhe me ish-këngëtarin e One Direction, Liam Payne dhe reperin britanik Skepta.

LEXO EDHE  "Ti je kundër Zotit"- Blogerja e sek*it: Injorantët më shajnë, unë i shaj mbrapsht

Tani që u bë nënë thotë se ndihet e plotësuar, por sërish nuk tregon asgjë rreth vajzës.