Genta Ismajli reagon për herë të parë pas lajmeve se është shtatzënë

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja Genta Ismajli është përfolur prej shumë kohësh se është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohet qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares.

Gjithashtu edhe disa burime për “Prive” kanë konfirmuar se këngëtarja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

LEXO EDHE  Dha informacione nga jashtë, çfarë vendimi mori ‘BB' për Arbërin

Sot Genta ka reaguar për herë të parë duke u rikthyer në rrjete sociale me një postim ku shprehet se ndihet e bekuar.

“Ndihem e bekuar. Ju dua të gjithëve”, shkruan Genta.

Kujtojmë se Genta po shijon prej kohësh lidhjen e saj me biznesmenin turk, Huseyin Usta.