Parashikimi i motit për ditën e hënë, 23 Gusht 2021

Dita e Hënë pritet të ndikohet nga masa ajrore të qendrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat gjatë ditës së hënë pritet të variojnë nga 16 rdadë në 37 gradë.

LEXO EDHE  Gjykata e Lartë argumenton vendimin për dosjen “Tahiri”

Foto: