Merr flakë sipërfaqja me ullishte në Radhimë

Sërish vatra zjarri në Vlorë. Një sipërfaqe me ullishte është përfshirë nga flakët në Radhimë.

Flakët kanë avancuar të ndihmuara nga era dhe zjarri i është afruar banesave, teksa në vend kanë shkuar forcat zjarrfikëse.

LEXO EDHE  A fitohet me Amerikën kundër?