Shtrohet me urgjencë në spital aktori shqiptar

Aktori i njohur nga Kosova, Fisnik Ademi, ka përfunduar në spital. Pas një komplikacioni, ai është dërguar me urgjencë në spital ku i është nënshtruar kontrolleve mjekësore dhe fatmirësisht tani është në një  gjendje të mirë shëndetësore.

LEXO EDHE  "A je prostitutë?", Jennifer Aniston shokohet nga pyetja e gazetares (Video)

Sipas “Prive” familjarët e aktorit kanë njoftuar se ngjarja ka ndodhur gjatë pushimeve në Jug të Shqipërisë. Këtë lajm e ka konfirmaur vetë bashkëshortja e tij, modelja e njohur Dhurata Lipovica.