Nuk u përputh në emision, Aristela Leka gjen dashurinë larg televizionit

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, ka zhvilluar me ndjekësit e saj në rrjete sociale një mini-intevistë në rubrikën “Ask me a question”.

“Po ça keni bërë këto ditë?”- i pyet Aristela fansat dhe dikush i shkruan: “Tu mendu për ty rrush”.

Ish-konkurrentja i përgjigjet duke i thënë se bën mirë të mendojë për veten se për atë mendon dikush tjetër duke shtuar kështu dyshimet se ajo ka nisur një lidhjes pas daljes nga “Për’puthen”.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi

“Mendo për vete se ka kush mendon për mua vlla”, i shkruan në “Instastory” Aristela.

Më pas një tjetër e pyet: “A je në lidhje edhe ti si gjithë vajzat e “Për’puthen pas daljes nga “Për’puthen” që janë përputh?”.

“Shiko këtë impressionin e fytyrës time këtu dhe do ta kuptosh”, i përgjigjet Leka, teksa poston një foto nga pushimet e saj në Venencia të Italisë.