Sindi “nxjerr zbuluar” Muratin dhe Olën: Ishte show i stisur nga disa persona

Sindi Loci, e ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas Sindit lidhja me Olën ishte show dhe e stisur jo vetëm nga ata të dy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, Murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  Big Mama bën deklaratën e papritur: Jam martuar (FOTO)

“Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.”-tha SINDI.