The Weeknd ndihet fajtor kur del me vajza që nuk janë të famshme, zbulon arsyen

The Weeknd, si një nga këngëtarët më të famshëm të kohës sonë, ka shumë sy që e vëzhgojnë. Kështu, kur ai del me dikë të veçantë në jetën e tij, si përshembull me Selena Gomez apo me Bella Hadid, njerëzit janë tepër të përfshirë dhe kureshtarë.

Në një intervistë të fundit këngëtari është shprehur se ndihet fajtor kur del në takim me një vajzë që nuk është e famshme, pasi edhe asaj i duhet të përjetoj presionin e vëmendjes.

“Kjo është arsyeja pse unë  …përpiqem të mos e bëj shumë,” pranoi ai. “Përpiqem të mos i kushtoj vëmendje vetes. Thjesht më pëlqen të jem në situata normale, një njeri normal. Është një ndjenjë e mrekullueshmë të bësh një shëtitje, pa marrë vëmendjen e askujt.”

Këngëtari zbuloi gjithashtu edhe dëshirën për të bërë një fëmjijë.

LEXO EDHE  Milaim Zeka: Kur isha 22 vjeç shkoja me një grua 50-vjeçare/ Zbulon në çfarë moshe ka humbur virgjërinë

“Unë përfundimisht dua një familje,” tha ai për GQ. “Më duket sikur po të kem një fëmijë do të ndikonte tek unë dhe do të më frymëzonte më shumë.”