Princ Harry porosit tortën “e zhveshur” për ditëlindjen e 40-të të Meghan, ja sa ka kushtuar

Princ Harry ka porositur për 40-vjetorin e lindjes së Meghan Markle një tortë të pazakontë. Vlera e saj kap shifrën mbi 160 paund dhe është përgatitur nga furra e Santa Barbara Posies & Sugar.

Këto furra luksoze, të ashtuquajtura ëmbëlsira ‘të zhveshura’ kanë një pjesë të shtresës së tortës të tejdukshme nën krem, të ndritshme me lule të freskëta, të bukura dhe shumëngjyrëshe.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë! Ndërron jetë aktori i njohur (Emri+Foto)

Ndërkohë, Meghan kishte shpresuar të ketë një festë në rezidencën e Princit në vlerë prej 11 milionë paund në Santa Barbara, California.