Me gotën në kokë e këngë popullore në sfond, Dua Lipa ia merr valles në jug të Shqipërisë (Video)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, vijon që të ndajë me 69.8 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” foto e video nga pushimet në jug të Shqipërisë. Ditën e sotme, 25-vjeçarja ka publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare. Teksa mban në kokë një gotë, ajo kërcen së bashku me të afërmit dhe miqtë e saj.

LEXO EDHE  Moderatorja rrëfen historinë: Si e mora vesh që burri më tradhtonte në lokalin e shoqes time

“Më thuaj se je shqiptare, pa më thënë se je shqiptare”, shkruan artistja me famë botërore krahas pamjeve ku tregon se si po i kalon pushimet në Shqipëri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)