Plagosi të miturin me thikë, policia shpall në kërkim një 27-vjeçar

Detaje të reja janë mësuar nga konflikti i ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku mbeti i plagosur me thikë 16-vjeçari J.K. Policia bën me dije se është identifikuar dhe shpallur në kërkim autori, 27-vjeçari N.K.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Zhand D’ark” pas një konflikti për motive të dobëta. 16-vjeçari i plagosur ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Informacion-

Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4, në vijim të punës për dokumentimin e ngjarjes së ndodhur mbremjen e djeshme ku mbeti i plagosur një 16-vjeçar, si dhe falë veprimeve të shpejta hetimore dhe profesionale, kanë bërë të mundur identifikim dhe shpalljen në kërkim të autorit të ngjarjes shtetasit N. K., 27 vjeç.

LEXO EDHE  Ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren, dërgohet për gjykim efektivi i policisë së Lezhës

Ky shtetas, mbrëmjen e djeshme, në bulevardin “Zhan D’ark”, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë shtetasin e mitur me iniciale J. K., 16 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Punohet për kapjen e tij.