EMRI/ Vetëvaret një e re në Losnik të Pogradecit

Një 24 vjeçare nga fshati Losnik i Pogradecit ka varur veten në haurin e lopës, aty ku kishte shkuar për të vizituar prindërit e saj.

Rexhina Dervishi, nënë e një fëmije të vogël është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Prrenjasit, por nuk ka mundur të mbijetojë.

LEXO EDHE  Koronavirusi në Itali/ 65 v*ktima dhe 2985 raste të reja në 24 orët e fundit