VIDEO/ Pamje nga aksidenti tragjik ku humbën jetën dy të rinjtë. Detajet mbi ngjarjen e rëndë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një aksident tragjik është regjistruar në Shkodër ku një makinë tip “BMW”, doli nga rruga si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe u përplas me një mur anësor.

Nga përplasja fatale kanë ndërruar jetë dy të rinjtë Amarildo Preka, 23 vjeç dhe D.P. 16 vjeçe, ndërsa mësohet se ata po ktheheshin nga një festë rreth orës 02:45 të mëngjesit.

Aksidenti ka ndodhur, në vendin e quajtur ‘’Mbi sukë’’, në rrugën Shkodër-Velipojë.
LEXO EDHE  Mesazhi i Yuri Kim: Ndryshim për gjeneratat e reja apo mbrojtja e fantazmave? Pas 30 vitesh tranzicion duhet zgjedhur