Ndahet çifti i “Për’puthen +40”/ Stela flet për Çimin: Papritur nuk jemi bashkë, ja si e mësova (FOTO)

Një nga çiftet e “Për’puthen +40” nuk janë më bashkë. Është fjala për Çimin dhe Stelën. Ka qenë kjo e fundit, ajo që ka bërë të ditur lajmin për fansat e saj.

Ajo shkruan në një postim në “Instastory” se e ka marrë vesh për ndarjen kur ai ka hequr nga “Instagram”-i i tij fotot që kanë dalë bashkë. Stela tregon se ka ndodhur papritur dhe pa asnjë komunikim.

“Mbas muajsh me radhë të insistimit të Çimit, u deklarova sepse mendova se ishte i sinqertë në ndjenjat e tij. Papritur pa asnjë shkak dhe pas asnjë komunikim, ne nuk jemi më bashkë dhe këtë e mësova nga heqja e fotove në Instagram-in e tij. Ky ishte Çimi”, shkruan Stela në postimin e saj.

LEXO EDHE  Zbulohen emrat, ja kush janë dy personazhe të tjerë VIP që do futen në "Big Brother"

Teksa poston një video nga studio kur kanë qenë në “Për’puthen”, ajo shkruan: “Kush e sheh Çimin në rrugë ju lutem mund ta pyesni”.

Ndërsa mëngjesin e sotëm, ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” ka vendosur që t’u kthejë përgjigje të gjithë ndjekësve, të cilët e kanë pyetur se pse nuk ka fshirë nga rrjetet sociale fotot me Çimin.

“Mirëmëngjes! Shumë persona më shkruajnë pse nuk i heq fotot me Çimin nga Instagram-i… Unë nuk jam fëmijë si disa të tjerë, ato janë kujtime të bukura për aq sa zgjati… Ditë të mbarë e faleminderit për mbështetjen tuaj”, shkruan Stela mëngjesin e kësaj të shtune.