“Pse e le të ikte?”, Jasmina: Andi nuk ka qenë kurrë i imi

Historia e Jasminës dhe Andit ishte ndër më të përfolurat në “Për’Puthen”. Ata u ndanë shumë keq me njëri-tjetrin pas daljes nga emisioni. Pavarësisht se ka kaluar shumë kohë, ndjekësit vijojnë ta pyesin Jasminën për të kaluarën me Andin dhe për arsyen e ndarjes.

Gjatë një bisede virtuale, një prej ndjekësve e pyeti: “Pse e le të ikte një person që e doje shumë?”, dhe të gjithë nënkuptuan se bëhej fjalë për Andin.

LEXO EDHE  "I futi duart Tolës", plas sherri mes djemve në "Për'puthen": Ishe si maniak sek*ual në takim

“Kush dëshiron të largohet, nuk ka qenë kurrë i imi!”, u përgjigj Jasmina. Ndërsa kur u pyet nëse është në lidhje dashurie, ajo u shpreh:  “Thjesht nuk jam më e disponueshme”.