Aktori i famshëm turk surprizon vjehrrën, nënën e Almeda Abazit

Aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, ka një marrëdhënie perfekte me nënën e Almedës dhe këtë e vërteton veprimi i fundit i tij.

Aktori ka publikuar një foto me vjehrrën të shkrepur nga dasma e Ildës, motrës së Almedës, dhe shkruan shqip duke e surprizuar.

LEXO EDHE  Atalanta Kërcyku zbulon një prej momenteve më të errëta të jetës: Po shkoja drejt vdekjes

“Zemra ime, vjehrra ime”, shkruan Tolgahan duke e shoqëruar postimin me emojin e një trëndafili teksa shfaqet duke pozuar me vjehrrën krah për krah.

Image