Ndodh në mes të Tiranës/ Gruaja lëviz me pistoletë dhe ua drejton makinave (Video)

Gjithmonë forca, ashpërsia, pasioni për armët janë lidhur dhe identifikuar ngushtë me burrat. Por ka dhe raste përjashtuese, ndonëse të rralla.

Së fundmi një video ka mbërritur në redaksinë e JOQ, ku një grua në qendër të Tiranës, është filmuar duke mbajtur një pistoletë në dorë ndërkohë që ndodhet në timon.

LEXO EDHE  Berisha zyrtarisht jashtë grupit parlamentar të Partisë Demokratike

Më tej ajo shihet duke e drejtuar pistoletën drejt makinave që ndodhen para saj. Nuk dihet arsyeja e një veprimi të tillë. Mundet vetëm të aludohet për ndonjë lloj pasioni për armët.