Maluma premton të puthë fanset në skenë! A do ta provojë me vajzat shqiptare gjatë koncertit në Tiranë?

Këngëtari i famshëm Maluma ka shpërndarë në rrjetin social Instagram një video përmbledhëse teksa puth fanse gjatë koncerteve të tij. Në përshkrimin poshtë video-s, ai shkruan “A do ta përsërisim?” duke lënë të nënkuptuar se një gjë të tillë mund ta bëjë sërish gjatë turit që po zhvillon në shtete të ndryshme.

LEXO EDHE  Katër ditë pas ndarjes nga bashkëshortja, miliarderi nis romancën me vajzën 32 vite më të re

Maluma do të zhvillojë dhe një koncert vitin e ardhshëm në Tiranë, më 14 mars 2022 në sheshin “Nënë Tereza”. Duke u nisur nga postimi i fundit, ai mund të tentojë të vjedhë disa puthje edhe nga vajzat shqiptare.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MALUMA (@maluma)