Jasmina Kadriu ishte e fejuar para se të hynte në “Për’puthen”? Reagon ish-konkurrentja

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, edhe pse nuk është më pjesë e programit vazhdon të komentohet për jetën e saj private. Ajo zhvillon shpesh me ndjekësit mini-intervista virtuale ku tregon shumë të reja për jetën e saj para dhe pasi u bë e njohur.

“A është e vërtetë që ke qenë njëherë e fejuar pasi në Dibër flasin shumë për ty’’- shkroi një ndjekëse e saj.

LEXO EDHE  Will Smith dhe partnerja e tij kanë pasur marrëdhënie seksuale me persona të tjerë, aktori: Martesa nuk mund të jetë burg

Jasmina nuk hezitoi të përgjigjej duke na lënë të kuptojmë se kjo nuk është aspak e vërtetë.

“Unë në Dibër nuk kam qenë që 3 vjeç, kur u fejova? Pasi hyra në “Për’puthen’’ se para kësaj as nuk më njihnin. Ah njerëzit e shkretë i zgjidhën gjithë hallet e tyre kaluan tek të mijat’’, tha Jasmina.

Image