“Nuk jam më lojtar i Kukësit”, mesfushori i jep fund bashkëpunimit me ekipin verilindor

Merr fund aventura e Ersil Ymerit me Kukësin. Mesfushori shkodran u transferua tek ekipi verilindor tetorin e vitit të kaluar.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, 27-vjeçari, i cili nuk realizoi asnjë gol gjatë aventurës kuksiane, ka lajmëruar largimin nga ekipi.

LEXO EDHE  Buzëqesh Brdaric, Vllaznisë i kthehen 4 lojtarë për ndeshjen kundër Kukësit

“Nga ky moment nuk jam më lojtar i Kukësit, faleminderit“, shkruan Ymeri, i cili më parë ka veshur fanellat e Llapit, Laçit, Kastriotit dhe Kamzës.