Modelja e famshme e tmerruar: Kërcënohem me vdekje çdo ditë nga të njëjtit njerëz

Modelja dhe sërfistja Lucy Rose Donlen fitoi famë dy vjet më parë duke marrë pjesë në “Love Island”. Shumica e ndjekësve të saj i dërgojnë komente pozitive, por ka dhe nga ata që e kritikojnë.

Së fundmi, modelja po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj. Asaj iu desh të kontaktojë policinë për shkak të kërcënimeve të pretenduara për vdekje.

LEXO EDHE  Tole debaton me Mikelën, zbulon çfarë bën me meshkujt në prapaskenë

“Unë mendoj se kjo ndodh sepse të gjithë janë në telefon. Unë kam kërcënime me vdekje çdo ditë nga të njëjtët njerëz, kështu që u detyrova t’i raportoja ato”.