Jasmina Kadriu flet për tradhtinë: Ke nevojë për një burrë, jo një fëmijë që…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka bërë mbrëmjen e djeshme një bisedë virtuale me ndjekësit në “Instagram”. Duke qenë se nuk e zinte gjumi, ajo u kërkoi fansave që t’i bënin shoqëri dhe t’i tregonin se çfarë po bënin.

Pjesë nga biseda e Jasminës me ndjekësit:

A je në lidhje?

Jam thjesht jo e disponueshme më

Pse e le të ikte një person që e doje shumë?

Kush dëshiron të largohet, nuk ka qenë kurrë i imi

Nëse ish-i të ka tradhtuar dhe kërkon të kthehet prapë do e falje?

Jo. Është fakt. Kam qenë atje. Fal shumë gjëra që në një marrëdhënie që nuk duhen të kalohen si të vogla. Shpesh me mungesë respekti etj, etj. Por tradhtinë kurrë. E kam thënë edhe e përsëris, nuk e vë veten përballë askujt dhe nuk jam kurrë një zgjedhje për dikë. E di vlerën time. Nëse dikush më tradhton atëherë ai s’më meriton mua dhe pikë ky muhabet. Të shkoj te zgjedhja e tij. Ç’punë kam unë.

LEXO EDHE  Flet gruaja që akuzoi bashkëshortin e Nicki Minaj për përdhunim: Reperja më ka kërcënuar të mos flas

Duke menduar për këtë djalin… e di se nuk ja vlen, por të paktën mendimet…

Gjej diçka më të mirë për të kaluar kohën. Diçka që të bën të lumtur dhe të sigurt. Djemtë kanë nevojë të rriten. Në këtë jetë ke nevojë për një burrë që të bën të lumtur, jo një fëmijë që ta mësosh si të sillet pranë teje.